Vianočné fotenie 2022

  • 20-30 minútové mini fotenie
  • 2 scény na fotenie /jedno pozadie je pre deti, také rozprávkové a druhé na rodinné fotenie s prútenou sedačkou, krbom a stromčekom)
  • Odporúčané oblečenie biela, červená (aspoň jeden kúsok na oblečení dieťaťa v niektorom tóne červenej oživí fotku s detským pozadím /viď.ukážka nižšie/, vínová – bordová, naturálne farby (zemité), krémová, piesková, hnedá, treba sa vyhnúť geometrickým vzorom na oblečení a nápisom. Na fotení sa fotí v jednom, maximálne dvoch outfitch, ak čas dovolí.

Cena

  • 6 fotiek, z toho jedna pohľadnica vyhotovená z jednej z fotiek podľa vášho výberu 99 Eur
  • 10 fotiek s jednou pohľadnicou v cene 145 Eur
  • Fotka navyše balíka 6 foto – 13 Eur
  • Fotka navyše balíka 10 foto – 12 Eur

  • Rezervačný poplatok za termín na fotenie 20 Eur /tento bude odpočítaný z ceny za fotenie/ . Rezervačný poplatok v prípade nedostavenie sa na termín je návratný iba v prípade, ak si za seba zabezpečíte náhradu.
  • Počet termínov je kapacitne obmedzený

Fotky budú odovzdané v ELEKTRONICKEJ forme /cez wetransfer, alebo iné úložisko/ vo vysokej kvalite, vo farebnom prevedení /nie v čiernobielom/.

V prípade záujmu, je možné objednať si tlač fotiek formáte 10×15 cm v cene 1 foto 1Euro (v cene je pekná obálka v ktorej sa fotky následne odovzdajú) v prípade záujmu možnosť zakúpiť si USB v cene 7 Eur. Neupravené fotky neposkytujem, avšak je možnosť zakúpiť si celú galériu fotografií z fotenia v základnej úprave /orez, svetlo, kontrast, preset/ v cene 80 Eur, kde je podmienkou zakúpenia si aspoň balíčka 6 retušovaných fotografií/ . K týmto fotkám neprislúcha právo zverejňovania a prezentácie. (na to sú určené retušované zábery)

Doplatok za tlačenú fotku navyše, alebo prianie (v prípade záujmu o ďalšiu doobjednávku) – 1 Eur/ks

Doplatok za zaslanie fotiek poštou prvá trieda, doporučene – 3 Eur

Na ženách krásne vyniknú sukne, či šaty, odporúčam oblečenie zladiť celej rodine (v prípade ak sa nebude fotiť iba dieťa ). Farby a materiály, nemusia byť rovnaké. Dôležité je, aby farby k sebe jemne ladili.

Počet miest je obmedzený, registrácia je cez web stránku, v prípade nejasností ma kontaktujte mailom : horvathovalucia@yahoo.com, alebo telefonicky na 0902464910.

Je veľmi dôležité prísť na termín včas, nakoľko každý má na fotenie vyhradený svoj priestor a to 20, max 30 minút. V prípade meškania sa vám tento čas žiaľ skráti a preto vás prosím o dochvíľnosť, aby sme mali čas urobiť kvalitné fotky.

Na vašej spokojnosti mi záleži a teším sa na fotenia 🙂 .